2021
Василь Болокан
Звіт депутата Подільської районної у м.Кропивницькому ради VIII скликання
До складу Подільської районної у місті Кропивницькому ради 8-го скликання я був обраний депутатом від політичної партії «Рідне місто» в жовтні 2020 року. Це вже друга моя каденція.

Являюсь заступником голови депутатської фракції «Рідне місто». У своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», регламентом роботи Подільської районної у м.Кропивницькому ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.
Мене обрано заступником голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, зв'язку з органами самоорганізації населення, громадськістю та громадськими організаціями Подільської районної ради. Під час роботи комісії надаємо пропозиції до міської ради щодо закріплення територій загального користування за підприємствами, установами й організаціями для належного їх утримання, благоустрою та здійснення контролю за їх станом.
Як депутат Подільської районної у м. Кропивницькому ради, регулярно відвідую сесійні засідання та засідання постійної комісії, до складу якої входжу. Тримаю на контролі питання, які розглядаються.
За рік мною було проведено 32 особистих прийоми громадян. У співпраці з депутатами міської ради фракції політичної партії «Рідне Місто», працюю над вирішенням питань з якими звертаються мешканці. Активно спілкуюся з громадою не лише під час особистих прийомів, а й під час моєї діяльності, як завідувача будинків по вул. Хабарівська. Для вирішення окремих питань спілкуюся з КП «Універсал», КП «Благоустрій», КП «Міськсвітло», КП «Кіровоградське ВКГ», ЖЕО №2, Спеціалізованою інспекцією та іншими комунальними службами.

За 2021 рік мною було направлено 11 звернень до депутатів міської ради з якими я співпрацюю - Олександром Шамардіним та Катериною Шамардіною. Найбільше звернень надійшло з питань благоустрою мікрорайону Кущівка.

Неодноразово спільно з небайдужими мешканцями Кущівки намагались вирішити питання щодо каналізаційних стоків, які спричинили порушення санітарних норм та забруднення навколишнього середовища підприємством Кропивницький ВКГ в районі гаражного кооперативу "Біанка", проте не дивлячись на наші зусилля, у даному питанні жодних позитивних зрушень не було.

Активно веду діалог щодо ремонту дороги по вул.Мечнікова. Наразі на вул. Мечнікова комунальники виконали підсипку дороги асфальтним зрізом та вирівняли її. Проєктно-кошторисну документацію на виконання капітального ремонту дороги виготовили у 2020 році. Цьогоріч планувалося її асфальтування, але наразі фінансування з міського бюджету відсутнє.

Контроював хід виконання капітального ремонту тротуару по вул.Генерала Кульчицького.
Навесні я організував суботник для впорядкування дитячого майданчику. Разом з жителями будинку по вул.Хабарівській, 7 взяли участь у конкурсі на «Найкращий будинок міста», де здобули перемогу.
Долучився до акції "Подаруй книгу бібліотеці". Бібліотека на Кущівці отримала в дарунок книги різної тематики, що прочитані моєю родиною.
Проблеми та питання, з якими звертаються мешканці, я
намагаюся вирішити по-максимуму.
Кожен мешканець мікрорайону може звернутись з пропозицією або зверненням, на яке відбудеться вчасне реагування, шляхом внесення пропозицій до відповідних органів влади. Особистий прийом проводжу щовівторка з 16.00 до 18.00 та щосуботи з 10.00 до 12.00 на районній приймальні політичної партії «Рідне місто» по вул.Хабарівській, 7.