2021
Надія Салова
Звіт депутатки Подільської районної у м.Кропивницькому ради VIII скликання
До складу Подільської районної у місті Кропивницькому ради 8-го скликання я була обрана депутатом від політичної партії «Рідне місто» в жовтні 2020 року. Являюсь секретарем депутатської фракції «Рідне місто». У своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», регламентом роботи Подільської районної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.
Мене обрано членом постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів Подільської районної у м.Кропивницькому ради, де разом з іншими членами цієї комісії працюємо над підготовкою та поданням на розгляд міської ради необхідних фінансових показників та пропозицій щодо складання проекту районного у місті бюджету, здійснюємо контроль за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу.

Регулярно відвідую сесійні засідання Подільської райради та засідання постійної комісії, до складу якої входжу.
За рік мною було проведено 24 особистих прийоми громадян на громадській приймальні по вул.Преображенська, 103 (корпус молодшої школи НВО №1) та на центральній приймальні. У співпраці з депутатами міської ради фракції політичної партії «Рідне Місто» Олександром Шамардіним та Катериною Шамардіною, вирішуємо питання, з якими до мене звертаються мешканці району. Співпраця з громадянами відбувається не лише на особистих прийомах, але й під час моєї діяльності, як голови квартального комітету № 14. Постійно комунікую з комунальними службами та підприємствами для вирішення проблем на районі Кущівка.
За 2021 рік мною було направлено близько 30 звернень до депутатів міської ради. Найбільше звернень надходило з питань благоустрою мікрорайону Кущівка та матеріальної допомоги. Проведено дві зустрічі з мешканцями, на яких розглянули питання ремонту дитячого майданчика та водовідведення за автомийками по вул. Генерала Родимцева, освітлення та грейдерування вулиць.
Навесні організувала суботник для ремонту та впорядкування дитячого майданчику по вул.Генерала Родимцева.
З громадянами, які звертаються зі своїми питаннями, налагоджений тісний зв'язок, намагаюся по максимуму віднайти шляхи вирішення проблем.

Вважаю, що робота з виборцями – дуже важлива складова у моїй депутатській діяльності. Кожен мешканець мікрорайону може звернутись з пропозицією або зверненням, на яке відбудеться вчасне реагування, шляхом внесення пропозицій до відповідних органів влади.

Особистий прийом проводжу щосереди з 16:00 до 18:00 в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ДЮЦ "Перлинка" по вул. Преображенська, буд.103.