Звіт 2019
Інтереси округів № 32, 34 та 40 у міській раді представляють депутати фракції "Рідне місто" Олександр Шамардін, Катерина Шамардіна та Тетяна Волкожа.
Депутатські звернення
до виконавчих органів влади:
147
Олександр Шамардін
89
Катерина Шамардіна
21
Тетяна Волкожа
176
на суму майже 350 тис.грн.
Надано матеріальної допомоги
Депутатка Катерина Шамардіна ініціювала:
Затвердження Програми боротьби з амброзією полинолистою на території міста Кропивницького на 2019-2023 роки
внесла до порядку денного сесії проект рішення «Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад». Таким чином Кропивницький пpиєднався до Євpопейської Хаpтії pівності жінок і чоловіків у житті місцевих гpомад. І став одним з міст в Україні, яке зробило важливий крок у публічному визнанні pівності жінок і чоловіків
День депутата, на якому обговорили питання утримання зелених насаджень у місті, результатом якого стало створення робочої групи, яка займається розробкою Порядку обрізання та формування крони дерев у місті Кропивницькому
спільно з громадськими активістками в рамках проекту «Європейська хартія рівності всіх дії» працює над створенням гендерного портрету Кропивницького. Це сприятиме гендерно орієнтованому бюджетуванню міста
Депутати фракції «Рідне місто» підтримали загальноміські ініціативи:

- Придбання тролейбусів з автономним ходом;
- Ремонт шляхопроводу по пров.Об'їздному;
- Будівництво проїжджої частини по вул.Ельворті (Арка);
- Будівництво багатоповерхівки по вул.Г.Жадова;
- Ремонт стаціонару №1 ЦМЛ та жіночої консультації на вул.Г.Жадова;
- Ремонт загальноміських доріг;
- Реставрацію будівлі по вул.А.Паученка для створення ЦНАПу;
- Капітальний ремонт спортивної зали КДЮСШ №2;
- та інші загальноміські проекти.

Робота на окрузі
За кошти міського бюджету в частині реалізації Програми утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького та Програми розвитку дорожнього господарства та безпеки руху в місті Кропивницькому виконано:
Капітальний ремонт покрівлі:
- у будинку №92 по вулиці Генерала Родимцева.
Капітальний ремонт прибудинкової території:
- у будинках №98/3, 92, 92/1, 94 по вулиці Генерала Родимцева;

- у будинку №122 по вулиці Гоголя.

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення:
- вулиць Чернігівська, Амурська, Івана Сірка, Лізи Чайкіної, Ізмаїльська, Воронезька, Саратівська, Акмолінська, Канатна, провулку Шаховий, Новоселівський, Ламаний, Новгородський 1-ий, Новгородський 2-ий, Абаканський, прибудинкова територія будинку №8 по провулку Експерементальний, тупика Мінського.
Капітальний ремонт дороги та тротуару:
- на провулку Середньому (від вул.Генерала Родимцева до вул.Кримська);

- виконується робота над проектно-кошторисною документацією тротуару по вулиці Генерала Кульчицького на Кущівці.

Реалізовано довгоочікувані об'єкти, які внесено депутатами до Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення міста Кропивницького на 2019-2021 роки:
Капітальний ремонт дороги з водовідведенням на вулиці Калузька.
Капітальний ремонт дороги по вулиці Ковпака (виконано заміну мереж, підсипку, асфальтування заплановано у 2020 році).
Співпраця з комунальними підприємствами
Універсал-2005
Благоустрій
Міськсвітло
ЖЕО №2
Міська спеціалізована інспекція
Співфінансували проведення весняних толок на мікрорайонах Кущівка, Катранівка, Велика Балка та Завадівка. А саме:

Пофарбовано дитячий майданчик по вул.Мотокросній та зроблено нову покрівлю на пісочниці, пофарбовано дитячі майданчики по вул.Генерала Родимцева, у дворі будинку по пров.Експерементальний, 8 та спортивний майданчик по вул.Тульська, завезено пісок на дитячий майданчик по пров.Верхньовеселий, завезено пісок та пофарбовано дитячий майданчик у дворі будинку № 72в, 98/1, 92/1 по вул. Генерала Родимцева, пофарбовано спортивний та дитячий майданчики, лавки, входи до під'їздів по вул. Хабаровська;

✅ Проведено благоустрій території на майданчику для відпочинку на вул.Преображенській, благоустрій прибудинкової території та фарбування дитячого майданчику по пров.Експерементальний, 1, благоустрій території у дворі будинку №81 по вул.Генерала Родимцева, встановлено лавки для відпочинку в дворах по вул. Генерала Родимцева 92/1, 72в та пров.Експерементальний,8;

✅ Надано фарбу для ремонту під'їздів у будинку №1 по пров.Експерементальний та інформаційно-адресні таблички на будинки по вул. Павла Луньова.
Депутати проводили зустрічі на округах з питань ЖКГ:

- з жителями будинків №81 та 81а по вулиці Генерала Родимцева щодо ремонтів покрівлі та прибудинкової території, тарифікації за комунальні послуги та меж прибудинкової території будинків;

- на провулку Верхньовеселий, щоб вирішити питання очистки сміття поблизу приватних будинків;

- з жителями будинку №98/1 по вулиці Генерала Родимцева. Мешканці будинку вказали на недоліки при ремонті покрівлі, підрядник їх усунув;

- зібрання з жителями будинку №28а по вулиці Преображенська щодо початку будівництва офісу поряд з будинком. На зустріч запросили орендаря земельної ділянки. Для врегулювання конфлікту забудовник зобов'язався облаштувати дитячий майданчик, паркан навколо будинку, в'їзні ворота і спільно з мешканцями виконати озеленення та благоустрій двору;

- з жителями будинку №109-а по вулиці Віктора Чміленка. Питання, яке обговорювали – капітальний ремонт прибудинкової території;

- з жителями Завадівки щодо ліхтара поруч з дитячим майданчиком та підходом до яру, яким люди ходять до зупинки громадського транспорту по вул.Північна. Питання вирішено.

Транспорт
Встановлено знаки про зупинки громадського транспорту по вулиці Жуковського, Генерала Кульчицького та Десантників. Продовжується робота щодо облаштування критих зупинок громадського транспорту.

У грудні 2019 року вирішено багаторічну проблему транспортного сполучення вулиць Івана Сірка та Яворницького. Наразі туди курсує муніципальний великогабаритний автобус №103. Для цього КП «Універсал-2005» виконав підсипку дороги та обрізку дерев від пров.Експерементальний.

Надходили звернення з проханням змінити маршрут №130а. Люди та голови квартальних комітетів просили, щоб автобус заїжджав до онкологічного диспансеру. Питання вирішено.

На прохання мешканців мікрорайону Велика Балка та, опрацювавши питання з управлінням транспорту та зв'язку, змінено графік руху автобусного маршруту № 118, що курсує за маршрутом «Велика Балка – Центральний ринок», шляхом додавання додаткового рейсу наприкінці І зміни та додаткового рейсу на початку ІІ зміни.

Безпека мікрорайонів
На локальній громадській приймальні в будинку №7 по вулиці Хабарівська продовжує свою роботу дільничний інспектор.
Співпраця з закладами освіти
Олександр Шамардін, Катерина Шамардіна та Тетяна Волкожа співпрацюють з директорами та колективами загальноосвітніх шкіл №1, 2, 24, НВК «Кіровоградський колегіум» та Завадівської гімназії.

Цьогоріч за видатками управління капітального будівництва та управління освіти виконано:
- Ремонт коридору в НВО №1;
- Капітальний ремонт спортивної зали в ЗОШ №24;
- Капітальний ремонт покрівлі в корпусі №1 КЗ «НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№1 – ДЮЦ «Перлинка»;
- Встановлено огорожу та виконано капітальний ремонт покрівлі в ЗОШ І-ІІІ ст.№2;
- Утеплення будівлі ДНЗ №37 «Ластівка»;

У рамках реалізації Програми природоохоронних заходів місцевого значення на 2018 – 2020 роки виконано озеленення території ДНЗ №37 «Ластівка». Усього було висаджено 19 берез, 20 туй, 25 кленів, 10 катальп, 84 ялівця та квіти.

До 110 річниці ЗОШ І-ІІ ст.№2 для потреб навчального закладу подаровано бойлер.

Традиційно до свята останнього дзвоника отримають щорічні премії «Кращий учень навчального закладу» школярі НВО №1, ЗОШ №2 та Завадівської гімназії. Стипендію отримала і переможниця обласної олімпіади з екології, учениця НВО ЗОШ №24 Діана Бандуровська разом з її вчителем Людмилою Ішуткіною.

Катерина Шамардіна, як голова Громадської організації «Молодіжне об'єднання «Рідне місто», ініціювала проведення конкурсу "Булінг: ми зможемо це зупинити!" серед шкіл міста. У рамках конкурсу учні освітніх закладів мали надати своє бачення що таке булінг та як з ним боротися. В результаті – надруковано плакати з оцифрованої роботи учениць НВО №31, які перемогли у конкурсі. Плакати надано в школи міста.

Щорічно до Дня Святого Миколая діти-сироти, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей та діти учасників АТО отримують солодкі новорічні подарунки.

Соціальна допомога
Олександр Шамардін є головою піклувальної ради Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Відвідував Благодійний пікнік до Дня матері та підтримав акцію #Щедрий вівторок, яку організовували в Центрі. Завдяки співпраці придбано сучасний телевізор до психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням. Цьогоріч піднято питання організації харчування дітей, які перебувають в Центрі. Питання під контролем.

Регулярно відвідує психоневрологічний інтернат, який розташований на Кущівці та в якому перебувають самотні пенсіонери і люди з інвалідністю. Вихованцям на свята привозить солодощі та організовує концертну програму.
Громадський бюджет міста
У цьому році виконано капітальний ремонт двох тротуарних доріжок, які перемогли під час голосування проектів у конкурсі «Громадський бюджет міста» в 2018 році. Одна з них знаходиться по вулиці Мечнікова, інша – по вулиці Генерала Родимцева вздовж дитячого майданчика «Катранівський». Автори проектів – місцеві жительки Тетяна Сагаль та Надія Салова.

Виконано облаштування комбінованого баскетбольно-волейбольного майданчика на території НВО №1. Автор проекту – Лілія Ваврічина.
Організація святково-масових заходів
Депутати фракції «Рідне місто» організовували різноманітні свята:

- Відкриття новорічної ялинки в сквері Покровському;

- Привітання ветеранів Другої світової війни, участь у щорічному святі до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на мікрорайоні Завадівка;

- «Караоке на Кущівці» до Дня захисту дітей в сквері Покровському;

- Народні гуляння «На Івана, на Купала» в сквері Покровському;

- «День мікрорайону» в сквері Покровському до Дня міста.

Упродовж року Олександр Шамардін вітав старожилів мікрорайону з ювілеями.

Громадські приймальні
Працює основна приймальня в центрі міста за адресою: вул.Арсенія Тарковського, 41а, у вівторок та четвер з 9:00 до 13:00, у суботу – з 10:00 до 12:00 за попереднім записом за номером телефону: (0522) 27-22-27.

Також продовжують свою роботу шість приймалень на округах, де люди можуть подати звернення з різноманітних проблем або документи на оформлення матеріальної допомоги.
Made on
Tilda