ДЕПУТАТИ "РІДНОГО МІСТА" ЗВІТУЮТЬ!
Інтереси мешканців Кропивницького у Міській раді міста Кропивницького з грудня 2015 року по теперішній час представляють три депутати політичної партії «Рідне місто» Олександр Шамардін, Катерина Шамардіна та Тетяна Волкожа. Вони обрані по виборчих округах №32, 34 та 40, які охоплюють частину центру, мікрорайони Кущівка, Катранівка, Велика Балка та Завадівка.
Катерина Шамардіна
депутатка округу №40
Олександр Шамардін
депутат міської ради округу №34
Тетяна Волкожа
депутатка міської ради округу №32
Депутати упродовж п'яти років активно працювали з громадою.
Функціонувало шість приймалень на мікрорайонах, міська приймальня по вулиці Арсенія Тарковського, 41а та онлайн приймальня ridnemisto.kr.ua.
Депутати співпрацювали з головами квартальних комітетів, завідувачами будинків, керівниками комунальних підприємств для того, щоб розвивати мікрорайони та місто.
У результаті співпраці депутатами було подано понад 1200 звернень
для вирішення різноманітних питань.
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
За п'ять років було суттєво покращено житловий фонд мікрорайонів, як спальних, так і приватного сектору.

Виконано капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулиць Івана Усенка, Інженерна, Яворницька, Таврійська, Мечникова, Новгородська, Савелія Остроухова, Ігоря Горовенка, Сергія Тюленіна, Бережинська, Краснодонська, Герцена, Байкальська, Водоп'янова, В.Івасюка, Бєлгородська, Чайковського (заміна ліхтарів на енергозберігаючі), Сумська, Чернігівська, Амурська, Івана Сірка, Лізи Чайкіної, Ізмаїльська, Воронезька, Саратівська, Акмолінська, Канатна, провулків 1-ий Артилерійський, Громової, Краснодонський, Верхньовеселий, Чайковського, Червоний, Катранівський, Воронцовський, Шаховий, Новоселівський, Ламаний, Абаканський, Новгородський 1-ий, Новгородський 2-ий, тупика Мінського, прибудинкові території будинку №8 по провулку Експерементальний та вулиці Генерала Родимцева у будинках під №94, 96, 98, 100. До кінця року буде відновлено освітлення по провулку Мотокросному.

Відремонтовано 12 покрівель по вулиці Генерала Родимцева, 72в, 81а, 92, 92/1, 94, 98/1, 98/2, 98/3, 100, по провулку Експерементальний, 1, вулиці Івана Усенка 9/40, вулиці Миколи Гоголя, 131.
Відремонтовано 14 прибудинкових територій у будинках по вулиці Хабаровська, 3, 5/1, 5/3, 7, вулиці Генерала Родимцева, 72 б, 72в, 81, 92, 92/1, 94, 98/1, 98/3, провулку Експерементальний,1, вулиці Миколи Гоголя, 122. Виконано проектно-кошторисну документацію асфальтування прибудинкової території по вулиці Віктора Чміленка, 109а.
Депутатам «Рідного міста» вдалося залучити кошти на ремонт дороги та зливової системи водовідведення по провулку Новгородський, 1, ремонт дороги та тротуару по провулку Середньому (від вул.Генерала Родимцева до вул.Кримська), ремонт дороги з водовідведенням на вулиці Калузька та капітальний ремонт дороги по вулиці Ковпака. Також виконано проектно-кошторисну документацію вулиці Інженерна.
Виконано капітальний ремонт тротуарів на вулицях Василя Жуковського, Ялтинська, Генерала Родимцева, Преображенська. Виконується робота над проектно-кошторисною документацією тротуару по вулиці Генерала Кульчицького на Кущівці.
За пропозиціями депутатки міської ради Катерини Шамардіної було збудовано автомобільний місто через річку Біянку, який знаходиться по вулиці Архітектора Паученка та ремонт пішохідного переходу по вулиці Новгородська. Олександр Шамардін сприяв облаштуванню пішохідного переходу через яр на мікрорайоні Катранівка.
ТРАНСПОРТНЕ СПОЛУЧЕННЯ МІКРОРАЙОНІВ
У 2017 році депутати фракції «Рідне місто» підтримали міську ініціативу по закупівлі великогабаритних автобусів та спряли запуску на мікрорайони маршрутів №103, 118 та 123.

Через рік на мікрорайоні Катранівка та Кущівка почали курсувати два автобуси середньої місткості №130-а за маршрутом «Катранівка – Лелеківка».

У грудні 2019 року вирішено багаторічну проблему транспортного сполучення вулиць Івана Сірка та Яворницького.

Наразі туди курсує муніципальний великогабаритний автобус №103. А у 2020 році на Кущівку пішов тролейбус №8 за маршрутом «Катранівка-Жадова».
ОСВІТА
Депутати фракції «Рідне місто» тісно співпрацювали з навчальними закладами на своїх округах. За п`ять років було виконано:

- ремонт актової зали ЗОШ №24

- ремонт покрівлі ЗОШ №2 та НВО №1 в корпусах старших та молодших класів

- ремонт пральні, логопедичного кабінету, заміна вікон ремонт каналізаційної системи та утеплення приміщення в ДНЗ №37 «Ластівка»

- ремонт харчоблоку та їдальні в НВО №1 в корпусах молодших та старших класів, ЗОШ №2 та Завадівської гімназії

- капітальний ремонт спортивної зали в НВО №1, ЗОШ №24, Завадівської гімназії, малої спортивної зали в НВО №1

- заміна вікон, встановлення паркану та заміна вуличної водопровідної системи в ЗОШ №2

- ремонт коридорів в НВО №1

- у рамках реалізації Програми природоохоронних заходів місцевого значення, виконано озеленення території ДНЗ №37 «Ластівка».
Щороку Катерина Шамардіна, Олександр Шамардін та Тетяна Волкожа в школах №1, 2, 24, Завадівській гімназії та Кіровоградському колегіумі вручали стипендії «Кращий учень навчального закладу».
ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ МІСТА
У 2017 році Катерина Шамардіна разом з колегами-депутатками запровадили ініціативу Громадський бюджет міста, яка направлена на реалізацію ідей містян для поліпшення благоустрою міста, проведення різноманітних заходів, облаштування дитячо-спортивних комплексів, проектів, які направлені на розвиток громади. Першим перемогу в цьому конкурсі громадських ініціатив здобув великий проект «Благоустрій скверу Покровського», який розташований на Кущівці.
Команда «Рідного міста» вела тісну співпрацю з авторами проектів, допомагали в написанні та реалізації виграшних проектів. За три роки реалізовано:

- реконструкцію спортивного майданчика в центрі міста, спортивного майданчика на Кущівці по вул. Хабарівська, 3, спортивного комплексу «У здоровому тілі – здоровий дух» по вул.Тульській, спортивного майданчика «Футбольному району – свій стадіон!» на вул.Генерала Родимцева поблизу буд.№100

- ремонт пішохідного переходу через річку Біянка на провулку Катранівський

- облаштували дитячий ігровий майданчик «Завадівський»

- виконали капітальний ремонт двох тротуарних доріжок по вулиці Мечнікова та Генерала Родимцева вздовж дитячого майданчика «Катранівський»

- виконали облаштування комбінованого баскетбольно-волейбольного майданчика на території НВО №1

Наразі чекає реалізації дитячо-спортивний комплекс на території ДНЗ «Ластівка».
ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ
Катерина Шамардіна є головою Міжфракційного жіночого об'єднання "Рівні можливості". За період їх роботи впроваджено чимало соціальних ініціатив. Найбільш вагомі – це впровадження Громадського бюджету міста, розпочато процес створення і функціонування шелтеру для жертв домашнього насильства та приєднання Кропивницького до Євpопейської Хаpтії pівності жінок і чоловіків у житті місцевих гpомад.

Катерина Шамардіна стала ініціатором впровадження Програми боротьби з амброзією полинолистою на території міста Кропивницького. Хоч коштів для повноцінної реалізації всіх заходів не достатньо, перші кроки розпочаті: закуплена техніка для боротьби з карантинними рослинами для комунального підприємства, ведеться інформаційно-просвітницька робота з мешканцями, розробляється карта розповсюдження амброзії.

Катерина Шамардіна займається підтримкою та впровадженням молодіжних ініціатив. Для школярів та студентської молоді проведено різноманітні освітні та спортивні заходи. У 2019 році Катерина Шамардіна ініціювала проекти, які направлені на протидію булінгу в школах.

Олександр Шамардін є головою Піклувальної ради Центру реабілітації для дітей з інвалідністю та упродовж 10 років опікується Психоневрологічним інтернатом з геріатричним відділенням на Кущівці.
СПІВПРАЦЯ ГРОМАДИ ТА ДЕПУТАТІВ
НА ОКРУГАХ
Завдяки співпраці та наполегливості громади, депутати «Рідного міста» організували відкриття аптеки на мікрорайоні Велика Балка та продуктово-промислових ринків на Кущівці та Катранівці.

Щороку депутати «Рідного міста» за власні кошти ремонтували під'їзди, завозили пісок на дитячі та спортивні майданчики, облаштовували зупинки громадського транспорту та встановлювали лавки, надавали матеріали для проведення весняних суботників. Вони це робили упродовж п'яти років, а не напередодні виборів.

Щорічно відбувалися свята на мікрорайонах - це традиційні День мікрорайону, День захисту дітей, День людей похилого віку, Новий рік, Караоке на Кущівці, а в сквері Покровському заливали єдиний в місті відкритий каток.

Депутати «Рідного міста» постійно допомагають дітям-сиротам, дітям з інвалідністю, військовослужбовцям, ветеранам, одиноким людям, які перебувають у психоневрологічному інтернаті на Кущівці, підтримують дітей, які займаються в секціях боксу та танцювальні колективи.
Made on
Tilda