Творимо місто разом
Місцеві вибори
25 жовтня 2020 року
Міська організація політичної партії "Рідне місто" висунула кандидатів до міської та районної рад, а також кандидатку на посаду Кропивницького міського голови
Кандидатка на посаду Кропивницького міського голови
КАТЕРИНА ШАМАРДІНА
Катерина Шамардіна є діючою депутаткою Міської ради VII скликання по округу №40.

Очолює Міжфракційне об'єднання депутатів "Рівні можливості" в міській раді, є секретарем постійної комісії з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку, членом координаційної ради з питань Громадського бюджету міста Кропивницький.

Як депутатка, стала ініціаторкою прийняття в місті Програми боротьби з амброзією полинолистою, ініціювала створення робочої групи, яка розробила Порядок обрізання та формування крон дерев у місті Кропивницькому, вручає щорічні грошові стипендії за успіхи у навчанні «Кращий учень навчального закладу» школярам, які навчаються в ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Як голова МФО «Рівні можливості» Катерина Шамардіна стала ініціатором пpиєднання нашого міста до Євpопейської Хаpтії pівності жінок і чоловіків у житті місцевих гpомад. Разом з колегами по МФО ініціювали запровадження Громадського бюджету міста.

Катерина Шамардіна займається підтримкою та впровадженням молодіжних ініціатив. Для школярів та студентської молоді проведено різноманітні освітні та спортивні заходи. У 2019 році Катерина Шамардіна ініціювала проекти, які направлені на протидію булінгу в школах.
Made on
Tilda