БЮДЖЕТ УЧАСТІ
У 2017 році в місті Кропивницькому з ініціативи МФО "Рівні можливості" впроваджено Громадський бюджет міста. За один рік міське управління економіки за підтримки Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ провело два етапи реалізації громадських ініціатив.

Кропивницький - єдине місто в Україні, де за один рік проведено одразу два етапи відбору кращих громадських ідей - на 2017 та 2018 роки, а також, де запроваджено окрему категорію проектів "Соціальні", завдяки чому люди з інвалідністю мають шанс гарантовано реалізувати свої ідеї.

Проекти, які перемогли в Громадському бюджеті за 2017 та 2018 роки вже реалізовані. Наразі пройшло голосування та затвердження проектів, які будуть реалізовані у 2019 році.
Проекти-переможці 2017-2018 р.р. на округах депутатів
фракції "Рідне місто":
Великий проект: "Благоустрій скверу Покровський" (реалізовано)
У 2017 році проведено благоустрій скверу Покровський, що на Кущівці. Тепер там є лави, освітлення, тротуарні доріжки, шаховий, дитячий та спортивний майданчики тощо. Проект підтримали 1839 містян і реконструйований сквер відкрили до Дня міста у вересні.
Малий проект: "Реконструкція спортивного майданчика в центрі міста" (реалізовано)
Спортивний майданчик, який розташований у дворах багатоповерхівок поблизу 24 школи, колись був найкращим у місті. Однак з часом його огородження та спортивні елементи знищили. 730 містян проголосували за оновлення футбольного майданчика і тепер там з`явилося нове огородження, футбольні ворота та баскебольне кільце. Навесні планується з мешканцями найближчих дворів організувати суботник, щоб прибрати навколишню територію.
Малий проект: "Поточний ремонт пішохідного містка через річку Біянка по провулку Катранівський" (реалізовано)
Проект реалізовано у 2018 році. Пішохідний місток знаходився у зруйнованому стані, але ним ходило багато дітей до школи, садочку та дорослих на роботу. Наразі там збудовано новий безпечний перехід через річку Біянка.
Малий проект: "Футбольному району – свій стадіон" (реалізовано)
Відкриття відбулося 31 жовтня 2018 року. На пустій ділянці облаштовано мініфутбольне поле по вулиці Генерала Родимцева, встановлено огородження від проїжджої частини, тринажери, лави та урни для сміття.
Малий проект: "Облаштування спортивного майданчика на Кущівці" (реалізовано)
Відкриття відбулося напередодні Дня міста. У дворі будинку №3 по вулиці Хабарівська дооблаштувано існуючий спортивний майданчик додатковими тренажерними елементами та огородженням від проїжджої частини.
Малий проект: "Облаштування дитячого ігрового майданчика "Завадівський" (реалізовано)
Об'єкт відкрито 8 вересня 2018 року. На пустій ділянці по вулиці Завадівська, 40 облаштувано сучасний дитячий ігровий майданчик.
Малий проект: "Комплекс фізичного розвитку "У здоровому тілі-здоровий дух" (реалізовано)
Об'єкт відкрито 5 жовтня 2018 року. Там встановлено тренажери та огородження на спортивному майданчику по вулиці Тульська.
Проекти-переможці 2019 року на округах депутатів
фракції "Рідне місто":
Облаштування тротуарної доріжки по вул.Мечнікова
Облаштування тротуарної доріжки по вул.Г.Родимцева
На етапі реалізації
Проект-переможець 2020 року на округах депутатів
фракції "Рідне місто":
Спортивно-ігрове містечко "Ластівка"